VIVA travel

VIVA travel je specializovaná cestovní kancelář pro dovolenou a zájezdy na Nový Zéland (a Austrálie). Nabízíme jak zájezdy s českým průvodcem v malé skupince tak v hojné míře individuální cesty na míru.

Acerca de

CZ: VIVA travel je cestovní kancelář se specializací na Nový Zéland a Austrálii. Připravujeme zájezdy s průvodcem a hojně také individální programy na míru. Vše co nabízíme je na základě naší osobní zkušenosti s cestováním po Zélandu a Austrálii a také s dlouholetým životem v Austrálii. Nabízíme komplexní služby a také nejširší nabídku služeb a zájezdů na českém trhu. Zéland i Austrálii milujeme a dovolené na Zéland připravujeme pro klienty více než 10 let! Jsme menší rodinná CK a proto u nás narazíte na osobní přístup a péči. Zájezdy ve skupinkách jsou vždy v malém počtu se zkušenými průvodci. Většina našich cest či zájezdů jsou na úrovni 3* hotelů a motelů. Cestujte s VIVA travel (www.vivatravel.cz) a zažijete nejlepší dovolenou života.

Visitar nuestro sitio web

Dirección física

Za uvozem 788, Zlin, Czech Republic.

Apoyo lingüístico

  Escrito Hablado
Czech YES YES

El contenido de esta página ha sido creado por VIVA travel

Este sitio web ayuda a los visitantes a conectar con proveedores de fabulosas experiencias turísticas en Nueva Zelanda. Su objetivo no es dar garantías de que los proveedores individuales cumplan con determinados estándares de calidad o normativas legales. Póngase en contacto con el negocio para obtener más información. Consulte también: newzealand.com Términos de uso.