VIVA travel

VIVA travel je specializovaná cestovní kancelář pro dovolenou a zájezdy na Nový Zéland (a Austrálie). Nabízíme jak zájezdy s českým průvodcem v malé skupince tak v hojné míře individuální cesty na míru.

Sobre

CZ: VIVA travel je cestovní kancelář se specializací na Nový Zéland a Austrálii. Připravujeme zájezdy s průvodcem a hojně také individální programy na míru. Vše co nabízíme je na základě naší osobní zkušenosti s cestováním po Zélandu a Austrálii a také s dlouholetým životem v Austrálii. Nabízíme komplexní služby a také nejširší nabídku služeb a zájezdů na českém trhu. Zéland i Austrálii milujeme a dovolené na Zéland připravujeme pro klienty více než 10 let! Jsme menší rodinná CK a proto u nás narazíte na osobní přístup a péči. Zájezdy ve skupinkách jsou vždy v malém počtu se zkušenými průvodci. Většina našich cest či zájezdů jsou na úrovni 3* hotelů a motelů. Cestujte s VIVA travel (www.vivatravel.cz) a zažijete nejlepší dovolenou života.

Visite nosso site da web

Endereço físico

VIVA travel, Za uvozem 788, Zlin, Czech Republic.

Suporte a idiomas

  Escrito Falado
Czech YES YES

O conteúdo nesta página foi criado por VIVA travel

Este site ajuda visitantes a se conectarem com fornecedores de grandes experiências turísticas da Nova Zelândia. Não há intenção de garantir que qualquer fornecer em particular atende a determinados padrões de qualidade ou obrigações legais. Entre em contato com a empresa para obter mais informações. Ver também: newzealand.com Termos de uso.