VIVA travel

VIVA travel je specializovaná cestovní kancelář pro dovolenou a zájezdy na Nový Zéland (a Austrálie). Nabízíme jak zájezdy s českým průvodcem v malé skupince tak v hojné míře individuální cesty na míru.

Tentang

CZ: VIVA travel je cestovní kancelář se specializací na Nový Zéland a Austrálii. Připravujeme zájezdy s průvodcem a hojně také individální programy na míru. Vše co nabízíme je na základě naší osobní zkušenosti s cestováním po Zélandu a Austrálii a také s dlouholetým životem v Austrálii. Nabízíme komplexní služby a také nejširší nabídku služeb a zájezdů na českém trhu. Zéland i Austrálii milujeme a dovolené na Zéland připravujeme pro klienty více než 10 let! Jsme menší rodinná CK a proto u nás narazíte na osobní přístup a péči. Zájezdy ve skupinkách jsou vždy v malém počtu se zkušenými průvodci. Většina našich cest či zájezdů jsou na úrovni 3* hotelů a motelů. Cestujte s VIVA travel (www.vivatravel.cz) a zažijete nejlepší dovolenou života.

Kunjungi situs web kami

Alamat

Za uvozem 788, Zlin, Czech Republic.

Dukungan bahasa

  Tulisan Lisan
Czech YES YES

Konten pada halaman ini dibuat oleh VIVA travel

Situs web ini membantu pengunjung untuk terhubung dengan penyedia pengalaman wisata Selandia Baru yang memikat. Situs ini tidak bermaksud memberikan jaminan apa pun bahwa penyedia tertentu memenuhi standar kualitas atau kewajiban hukum tertentu. Silakan hubungi bisnis ini untuk informasi lebih lanjut. Lihat juga: newzealand.com Ketentuan penggunaan.