VIVA travel

VIVA travel je specializovaná cestovní kancelář pro dovolenou a zájezdy na Nový Zéland (a Austrálie). Nabízíme jak zájezdy s českým průvodcem v malé skupince tak v hojné míře individuální cesty na míru.

About

CZ: VIVA travel je cestovní kancelář se specializací na Nový Zéland a Austrálii. Připravujeme zájezdy s průvodcem a hojně také individální programy na míru. Vše co nabízíme je na základě naší osobní zkušenosti s cestováním po Zélandu a Austrálii a také s dlouholetým životem v Austrálii. Nabízíme komplexní služby a také nejširší nabídku služeb a zájezdů na českém trhu. Zéland i Austrálii milujeme a dovolené na Zéland připravujeme pro klienty více než 10 let! Jsme menší rodinná CK a proto u nás narazíte na osobní přístup a péči. Zájezdy ve skupinkách jsou vždy v malém počtu se zkušenými průvodci. Většina našich cest či zájezdů jsou na úrovni 3* hotelů a motelů. Cestujte s VIVA travel (www.vivatravel.cz) a zažijete nejlepší dovolenou života.

Consulter notre site web

Adresse postale

VIVA travel, Za uvozem 788, Zlin, Czech Republic.

Aide langue

  Écrit Parlé
Czech YES YES

Le contenu sur cette page a été créé par VIVA travel

Ce site Web aide les visiteurs à entrer en contact avec les prestataires d'activités touristiques en Nouvelle-Zélande. Il n'a pas pour but de garantir qu'un prestataire en particulier respecte certaines normes de qualité ou obligations légales. Veuillez contacter directement l'entreprise pour obtenir de plus amples informations. Veuillez également consulter: newzealand.com Conditions d'utilisation.