VIVA travel

VIVA travel je specializovaná cestovní kancelář pro dovolenou a zájezdy na Nový Zéland (a Austrálie). Nabízíme jak zájezdy s českým průvodcem v malé skupince tak v hojné míře individuální cesty na míru.

Über uns

CZ: VIVA travel je cestovní kancelář se specializací na Nový Zéland a Austrálii. Připravujeme zájezdy s průvodcem a hojně také individální programy na míru. Vše co nabízíme je na základě naší osobní zkušenosti s cestováním po Zélandu a Austrálii a také s dlouholetým životem v Austrálii. Nabízíme komplexní služby a také nejširší nabídku služeb a zájezdů na českém trhu. Zéland i Austrálii milujeme a dovolené na Zéland připravujeme pro klienty více než 10 let! Jsme menší rodinná CK a proto u nás narazíte na osobní přístup a péči. Zájezdy ve skupinkách jsou vždy v malém počtu se zkušenými průvodci. Většina našich cest či zájezdů jsou na úrovni 3* hotelů a motelů. Cestujte s VIVA travel (www.vivatravel.cz) a zažijete nejlepší dovolenou života.

Besuchen Sie unsere Website

Adresse

Za uvozem 788, Zlin, Czech Republic.

Sprachen Service

  Verfasst Gesprochen
Czech YES YES

Die Inhalte auf dieser Seite wurden erstellt von’ VIVA travel

Diese Website stellt Informationen über Tourismusanbieter in Neuseeland zusammen. Es wird nicht gewährleistet, dass die Anbieter bestimmte Qualitätsstandards oder Rechtsvorschriften einhalten. Sollten Sie Fragen haben, wenden Sie sich bitte direkt an das Unternehmen. Weitere Informationen: newzealand.com Nutzungsbedingungen.